Новини компанії

102, 2021

Зимове дизпаливо на Chipo. Якість перевірено!

Новини компанії|

Київський Інститут споживчих експертиз вирішив перевірити мережі АЗС на наявність дійсно зимового дизпалива і відібрав проби в найпопулярніших мереж.

3112, 2020

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Новини компанії|

Дякуємо, що обираєте Chipo та бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, реалізації професійних планів, наснаги та невичерпної енергії для здійснення мрій та задумів!

Поради автомобілістам

Якщо у балон заправляють газу більше, ніж сам бак
Як діяти водію? Поради від Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Як заправляти авто самостійно
У пістолетах зазвичай є лапки, які можна затиснути, щоби не тримати пістолет рукою при заправці. Не бійтеся переповнити бак — колонка відключиться автоматично, коли бак заповниться.

Ощадлива заправка
Заправляйтеся за можливості вранці, поки на вулиці прохолодно. Бензин розширюється внаслідок нагрівання, тому вдень, коли температура вища, ви зможете заправити авто на меншу кількість пального.

Не всі бензини сумісні
Змішування звичайного бензину з бензином із присадками (миючими) є небажаним, оскільки може призвести до забивання паливного фільтру. Перед заміною бензину експерти радять почистити паливну систему.

Перехід із літнього на зимове пальне
Під час переходу на зимовий вид пального ефективнішим буде злити залишки пального призначеного для користування літом. Це гарантія того, що залишки літнього пального не призведуть до замерзання.