Відновлюємо програму лояльності та партнерські програми

В серпні мережа АЗС Chipo активно відновлює маркетингові та партнерські проекти. Зокрема, 18 серпня відбувся рестарт програми лояльності з оновленими умовами. Програма залишилась бонусною, але, серед іншого, для більшої зручності клієнта була спрощена калькуляція балів та знижок. Таким чином користувачі зможуть краще керувати своїм рахунком та максимізувати свої вигоди від заправок у мережі. Загалом програма стала гнучкішою, що дозволить їй швидше реагувати на побажання клієнтів та впроваджувати нові необхідні опції.

В компанії дякують за довіру клієнтам, які зберегли картки програми лояльності Chipo, вони залишаються дійсними і дають право на отримання миттєвих знижок від 0,5 грн до 1,2 грн/літр на нафтопродукти та від 0,3 до 0,8 грн на газ, в залежності від обсягів заправок.

Також компанія рада повідомити і про поновлення міжемітентського проекту − з мережею АЗК ОККО, відповідно до якого АЗС Chipo знову приймають паливні картки ОККО. Згідно з умовами клієнт ОККО має можливість заправлятись по своїй картці на партнерських АЗС за цінами мережі Chipo.

Крім того, компанією поновлено міжемітентську угоду по онлайн-картках ТМ Монобренд. А з 19 серпня стартує співпраця з дисконтним «Клубом 365», який представлений мобільним додатком.

Серпень 19, 2022|