Робити добро – просто

На час боротьби з пандемією Covid – 19, багато установ стикнулися з проблемами забезпечення найнеобхіднішими засобами, серед яких продукти харчування, засоби гігієни, пальне. Особливо гостру потребу відчувають невеликі заклади. Зокрема, до нашої компанії звернулися представники Святошинського дитячого будинку-інтернату. На вихованні у цьому закладі перебувають 193 вихованці, серед яких діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. З часу введення карантинних заходів, вихователі дитячого будинку мають труднощі з добиранням до місця праці. Наша компанія відгукнулася на їхнє звернення та виділила дизельне пальне для заправки транспортних засобів, які доставляють працівників закладу до роботи.

Мережа АЗС Chipo розглянула звернення волонтерів благодійного фонду «Розвиток громади». Даний фонд організовує доставку лікарів з Жовківського та Пустомитівського районів до Львівської обласної інфекційної лікарні. Їм надано дизельне пальне для заправки автомобілів, які щоденно довозять лікарів до їхнього місця праці.

Наша компанія також долучилася до ініціативи Компанії ОККО та профінансувала придбання одного з восьми апаратів штучної вентиляції легень для лікарень Львівщини. Так, чотири апарати призначені для Стрийської лікарні, яка є ключовою для декількох районів у лікуванні хворих на коронавірус. Ще чотири – для лікарень Львова.

Не оминули своєю увагою і звернення головного лікаря Козятинської центральної районної лікарні, яка є опорною та визначена як лікарня, що приймає хворих з діагнозом Covid-19 в Козятинському районі та м. Козятин. Даному закладу надано пальне для санітарних автомобілів та працівників, які добираються на роботу приватним транспортом.

Робити добро – просто.

Спільними зусиллями ми зможемо побороти небезпечний вірус у нашій країні.

Квітень 14, 2020|