«BLACK WEEKEND» у мережі АЗС Chipo

Поки у всіх BLACK FRIDAY, – у нас BLACK WEEKEND, який розпочинається 27 листопада.

Згідно умов акції, що проходить у мережі АЗС Chipo, знижку у розмірі 2 грн/літр отримують зареєстровані учасники Програми лояльності при купівлі бензину чи дизельного пального, окрім корпоративних клієнтів, яким відпускається пальне за талонами чи паливними картками. Додаткові знижки – 10 коп/л при заправці до повного баку та 10коп/л при купівлі кави чи хот-дога залишаються без змін. Таким чином розмір знижки може досягати 2,2грн. Період дії акції з 27 по 29 листопада 2020 року.

Скористатися перевагами Програми лояльності можна на всіх АЗС мережі (за винятком АЗС №39 у Рівненській області). З детальними умовами Програми та переліком АЗС, на яких видаються картки учасника можна ознайомитись тут

Детальні умови акції «BLACK WEEKEND» *
Акційна знижка у розмірі -2 грн/л на бензини (А92, А95, євро та UA) та дизельне пальне (євро та UA) діє у мережі АЗС Chipo в період з 27.11.2020 р. по 29.11.2020 р. включно для зареєстрованих учасників Програми лояльності Chipo. Знижка в розмірі -2 грн/літр надається кожному, хто здійснив заправку авто. Знижка не надається за умови заправки по паливних картках чи талонах. Знижка на газ надається, згідно умов Програми лояльності.

Листопад 27, 2020|