Додатково 5 АЗС розпочали роботу у мережі

До складу мережі АЗС Chipo увійшли 5 автозаправних станцій у 3-х областях – Львівській, Закарпатській та Рівненській.

АЗС№ 88 у Львові за адресою Ряшівська, 6 пропонує клієнтам пальне: бензин А95 марок euro та extro, і дизельне пальне euro та extro. Extro – пальне з покращуючими захисними та миючими властивостями, яке позитивно впливає на відновлення потужності двигуна та економію пального. При станції працює магазин, а також готується 14 різновидів кави та 6 видів хот догів.

На АЗС №90  у Львівській області в селі Вузлове по вул. Залізнична, 9, асортимент пального включає – ДП TIR, ДП euro та А95 euro. Також міні-кафе пропонує хот-доги та широкий вибір ароматної кави. На АЗС№89 в місті Борислав по вул. Братів Лисиків, 1а, реалізується пальне: А92, А95 euro та ДП euro.

Загалом у Львівській області працює вже 19 АЗС мережі Chipo.

У Закарпатській області запрацювала десята для регіону АЗС Chipo – № 82, що знаходиться у м. Берегове по вул. Мужайська, 99. Пропоноване пальне: А95 euro та  ДП euro. На АЗС працює ТIR-акція на дизельне пальне, що передбачає знижки при більших обсягах закупівлі – від 100 літрів одним чеком.

В магазині клієнтам пропонується широкий асортимент автотоварів, продуктів та напоїв. А також працює міні-кафе з приготуванням кави та хот догів.

У Рівненській області в місті Здолбунів по вул. Шевченка, 4 запрацювала АЗС №83. Пропоноване пальне: А95 euro,  ДП euro, газ. Працює ТIR-акція на дизельне пальне.

Серпень 10, 2023|