Дослідження якості бензину на АЗС: Chipo серед лідерів

Бензин А-95 на АЗС Chipo − якісний продукт з європейських заводів з глибоким рівнем переробки нафти, з’ясували експерти. Експерти Інституту споживчих експертиз вчергове провели перевірку якості пального на заправках, щоб дізнатися, хто пропонує українцям якісний бензин А-95. У рамках перевірки було взято проби пального з 22-х мереж заправок: CHIPO, WOG, SOCAR, ОККО, ANP, PRIME, АВІАС, MARSHALL, AMIC, SHELL, KLO AVANTAGE 7, ZOG, PARALLEL, BVS, NEFTEK, ОВІС та U.GO. Після того, як проби було проаналізовано в лабораторії, АЗС були поділені на три зони: зелену, синю та червону.

Заправки, пальне яких відповідало нормам Євро-5 та перевищувало їх, були віднесені до зеленої зони. Таких виявилось 9 мереж. Заправки з пальним без порушень, але «без запасу міцності» були віднесені до синьої зони (6 проб), тоді як заправки, чиє пальне не відповідало нормам профільного ДСТУ, були віднесені до червоної зони (7 шт.).

У ході дослідження були оцінені такі параметри, як: октанове число, вміст сірки, частини ароматичних вуглеводнів та бензолу.

Бензин А-95 з АЗС Chipo був віднесений до заправок з найвищим рейтингом, тобто до зеленої зони, чиє пальне повністю відповідає стандартам Євро-5 та ДСТУ.

Експерти відзначили дану пробу бензину за високе октанове число, яке становить більше 96 одиниць. Це дає змогу двигуну автомобіля працювати на повну потужність та економити пальне. Крім того, зразки бензину Chipo містили низький вміст сірки (7мг/кг) та один з найкращих мінімальних показників вмісту ароматичних вуглеводнів у пальному (24,7%).

Березень 12, 2023|