Смачна новинка на АЗС Chipo – гриль хот-доги

Мережа Chipo відкриває кафе із точками приготування гриль хот-догів на власних АЗС. До переліку пілотних автозаправних станцій на яких стартували продажі гарячого перекусу увійшли 6 АЗС у Вінницькій, Львівській та Івано-Франківській областях — № 21 (Львів, вул. Буйка,21), 30 (Івано-Франківська обл, м. Снятин, вул. 1-го грудня, 30), 36 (Вінниця, вул. Батозька, 2д), 37 (Вінниця, Черкаське шосе, 2), 43 (Львівська обл., м. Жвирка, вул. I. Мазепи, 49а), 44 (Івано-Франківська обл., с.Нижній Вербіж, вул. Українська, 17б).

Як розповіли в компанії, метою ставили собі пропозицію найкращого хот-догу в недорогому сегменті. Тому постачальників обирали з-поміж найвідоміших промислових виробництв, а власна дегустаційна комісія здійснювала свій вибір, керуючись такими основними критеріями, як склад сосиски та бездоганні смакові властивості. Адже великі мережі вже задали високий рівень, якому має відповідати пропонований продукт, щоб він був популярним у споживача.

Для початку мережа запровадила один різновид французького хот-догу вартістю 22 грн із перспективою розширення асортиментної лінійки. Загалом, на першому етапі упродовж місяця заплановано облаштувати кафе швидкого харчування на 16 АЗС мережі.

Новинка також потрапила до чек-листа загальноукраїнської перевірки продукції фаст-фуду від Інституту споживчих експертиз, проведеної серед мереж АЗС. Досліджували фізико-хімічні та мікробіологічні показники продуктів харчування на відповідність стандартам вищого сорту, а також на дотримання умов зберігання та приготування. Усі тести представлена в мережі Сhipo продукція пройшла успішно. В межах експертних дегустацій хот-дог здобув 8 балів з 10 можливих. Також високими оцінками на дегустаціях була відзначена і кава «to go», що пропонується зараз споживачам на 29 АЗС мережі.

Січень 27, 2019|