Якість під контролем!

Мережа автозаправних комплексів Chipo приєдналася до програми постійного моніторингу якості нафтопродуктів реалізованих на своїх АЗС Інституту споживчих експертиз – «Якість під контролем». У квітні проведена сертифікована перевірка основних видів бензину і дизельного пального.
Перевірку в лабораторії пройшли основні марки світлих нафтопродуктів, які мережу Chipo пропонує автомобілістам: «А-92», «А-95», дизельне пальне. Проби були перевірені на відповідність ключовим параметрам, зокрема для бензину це октанове число, яке характеризує стійкість пального до детонації, вміст сірки і бензолу, перевищення допустимої кількості яких завдає шкоди як довкіллю, так і автомобілю, масова частка ароматичних вуглеводнів і т.д. Перевірка підтвердила відповідність нормативам профільних стандартів.
Директор ТОВ «Поділлянафтозбут» Юрій Шишковський так прокоментував початок співпраці: «Імпортне пальне, яке ми реалізовуємо – це наша перевага. Ми пишаємося його якістю, а отримані результати підтвердили і нашому споживачеві його відповідність стандартам Євро 5».
Основним завданням програми «Якість під контролем» є постійний моніторинг якості пального на вітчизняних АЗК, які беруть участь в програмі. Експерти Інституту щомісяця проводять таємні закупки пального на заправках всієї мережі замовника, відправляють зразки в сертифіковану лабораторію, де їх і перевіряють на відповідність профільним ДСТУ.

Травень 10, 2018|